Gutter 15 (2006)



Kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå 1/16 Final Drafn, SBK 0 - 3 W Rælingen    
− − − − Kampen er ikke planlagt ennå 1/16 Final Fana Fotball 3 - 0 W Egersunds Idrettssklubb    
10090200 fr 10/09 19:15 fr 10/09 Uenes Kunsgress 1/16 Final Staal Jørpeland IL 0 - 9 Randesund IL    
12078600 sø 12/09 15:00 sø 12/09 Hafstadparken 1 1/16 Final Førde IL 3 - 2 Flaktveit Idrettsklubb    
12072800 sø 12/09 17:00 sø 12/09 Gjemselund hovedbane 1/16 Final Kongsvinger IL Fotball 2 - 1 Bækkelagets SK    
12090300 sø 12/09 20:00 sø 12/09 Sotrabanen 1/16 Final Sotra Sportsklubb 6 - 7 Loddefjord IL    
14073700 ti 14/09 19:30 ti 14/09 Briskeby stadion 1/16 Final Hamarkameratene 0 - 9 Lørenskog    
14087700 ti 14/09 20:30 ti 14/09 Langhus Kunstgress 1/16 Final Kolbotn IL 5 - 2 Askim Fotball G15    
15066700 on 15/09 19:00 on 15/09 Stavollen Kunstgress 1 1/16 Final Bjarg, IL 2 - 3 Søreide Idrettslag    
18079500 lø 18/09 14:00 lø 18/09 Teie hovedbanen 1/16 Final Teie IF 3 - 4 Hasle-Løren IL    
19072400 sø 19/09 16:30 sø 19/09 Valle Hovin kunstgress 1/16 Final Vålerenga Fotball Rekrutt 8 - 0 Flint Fotball    
20090600 ma 20/09 19:00 ma 20/09 Eiger Fotballklubb 1/16 Final Sola FK 3 - 2 Gimletroll, IK-Fotball    
20063000 ma 20/09 20:00 ma 20/09 Son Arena 1/16 Final HSV Fotball 6 - 4 KFUM-Kam. Oslo    
21066600 ti 21/09 18:30 ti 21/09 Nordstrand Kunstgress 1/16 Final Nordstrand IF 2 - 1 Trosvik IF    
24093400 fr 24/09 19:30 fr 24/09 Tollnes Stadion 1/8 Final Randesund IL 3 - 1 Rælingen    
25092800 lø 25/09 13:00 lø 25/09 Liland kunstgress 2 1/8 Final Gneist, IL 0 - 3 Kongsvinger IL Fotball    
25093800 lø 25/09 16:00 lø 25/09 Geilo kunstgress 1/8 Final Loddefjord IL 1 - 4 Oppsal IF Fotball    
26093700 sø 26/09 15:00 sø 26/09 Gol Hallingmo 1/8 Final Førde IL 2 - 3 Vålerenga Fotball Rekrutt    
26095200 sø 26/09 15:30 sø 26/09 Ål Idrettspark, Bråta, 3570 ÅL 1/8 Final Fana Fotball 9 - 10 Kolbotn IL    
26094600 sø 26/09 15:45 sø 26/09 Kongsgårdbanen 1/8 Final Hasle-Løren IL 2 - 4 Sola FK    
26094100 sø 26/09 18:00 sø 26/09 Ål Stadion 1/8 Final HSV Fotball 4 - 5 Søreide Idrettslag    
28094400 ti 28/09 19:00 ti 28/09 Nordstrand Kunstgress 1/8 Final Lørenskog 3 - 0 Nordstrand IF    
28095400 ti 28/09 19:30 ti 28/09 Tollnes kunstgress 1/4 Final Oppsal IF Fotball 2 - 5 Randesund IL    
30072400 to 30/09 20:15 to 30/09 Valle Hovin kunstgress 1/4 Final Vålerenga Fotball Rekrutt 2 - 3 Kolbotn IL    
05096200 ti 05/10 18:00 ti 05/10 Funnefoss kunstgress 1/4 Final Kongsvinger IL Fotball 5 - 4 Søreide Idrettslag    
06097300 on 06/10 19:00 on 06/10 Kristiansand Stadion Kunstgress 1/4 Final Lørenskog 1 - 0 Sola FK    
16097600 lø 16/10 09:00 lø 16/10 Vardal idrettspark - Sluttspill Semifinale Randesund IL 4 - 2 Kolbotn IL    
16097602 lø 16/10 14:00 lø 16/10 Vardal idrettspark - Sluttspill Semifinale Kongsvinger IL Fotball 2 - 5 Lørenskog    
17097702 sø 17/10 13:00 sø 17/10 Vind Stadion - Sluttspill Bronsekamp Kolbotn IL 0 - 2 Kongsvinger IL Fotball    
17097703 sø 17/10 15:15 sø 17/10 Vind Stadion - Sluttspill Finale Randesund IL 2 - 0 Lørenskog    
Elektroimportøren Lions Totens Sparebank Eidsiva Energi Quality Hotel Strand